Hoe werkt social media bij onze club? Wie publiceert wedstrijdverslagen? Wat kost eigenlijk een uurtje volleyballen? Wat doet een voorzitter?

Dit zijn enkele vragen, naast veel andere vragen die ieder seizoen beantwoord worden…door JOUW vrijwilligers. Deze vrijwilligers zorgen er ieder seizoen weer voor dat JIJ kan volleyballen, een avondje kan feesten (soms meerdere avonden) bij onze club en zij houden onder andere hierdoor onze mooie club in stand.

Onze vrijwilligers stellen JOU als lid meestal maar een paar vragen. Denk aan: blijf je volleyballen? Wil je een wedstrijd fluiten? Wat vind je van de trainingen?

En eigenlijk hebben ze JOU altijd de belangrijkste vragen niet willen stellen, puur om je ‘niet tot last te willen zijn’, want ‘iedereen geeft altijd aan geen tijd te hebben’. Maar hier komen toch die oh zo belangrijke vragen: Wat vind JIJ leuk om te doen, waar ben JIJ goed in? Ga JIJ mij, de vrijwilliger, helpen? Helpen om samen onze (toekomstige) leden te blijven laten volleyballen?

Want wees nou eens eerlijk? Wat zou er gebeuren als onze bestaande vrijwilligers ook zouden zeggen: ‘Ik heb geen tijd, ik ben te druk’ oftewel: ‘ik kan of wil onze club en haar leden niet helpen om volleybal in Slagharen en omgeving in stand te houden’. Vul maar in….

Wij kunnen ons heel goed voorstellen dat bovenstaande vragen oplevert. Deze beantwoorden wij heel graag! Wij zien JOUW vragen graag tegemoet en schroom niet om JE aan te melden als vrijwilligers. Vraag Bram Seinen voor meer informatie of mail naar bestuur@side-out.nl

Met hele sportieve groeten,

De vrijwilligers van BANZO/Side-Out

Ps. waarom staan JIJ, JE, JOU en JOUW continu in hoofdletters? Omdat JOUW vrijwilligers het allemaal voor JOU doen!